Den Evropy

Dne 9. května 1950 byl učiněn první krok k založení Evropské unie. Od roku 1985 se tento den připomíná jako Den Evropy. Na náměstí E. Beneše v Holešově připravilo TYMY centrum bohatý program pro děti již dne 7.5.2015. Na několika stanovištích si děti mohly vyzkoušet postavit velké puzzle Evropy, namalovat oblíbenou vlajku na tvář, vymalovat svou papírovou holubičku, zatančit si řecký tanec Sirtaki nebo napsat své přání pro Evropu, které se připevnilo k balónku. Právě vypouštěním balónků byla tato akce zakončena. Všem se program velmi líbil.

Mgr. Andrea Krejčí

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.