Dobrotičtí se pochlubili svými výpěstky

Zahrádkáři z Dobrotic uspořádali po roční odmlce podzimní výstavu ovoce, zeleniny a květin na tradičním místě – v areálu Sádku. Ukázka výpěstků a produktů byla veřejnosti zpřístupněna předposlední zářijový víkend a školy z blízkého okolí ji měli možnost navštívit ještě následující dva dny.  
Prostory dobrotické společenské místnosti, kde se odehrává většina kulturních akcí, byly vhodně a vkusně doplněny rozmanitými výtvarnými pracemi místních dětí a ukázkou kreativní tvořivosti dospělých. Zajímavým přínosem výstavy byla dozajista soutěž o nejkrásnější jablíčko, které i letos vyhrál jeden z místních pěstitelů.
Závěrečná ochutnávka moštu a domácího jablečného koláče byla pro naše žáky vítanou odměnou. Velké poděkování patří organizátorům i vystavovatelům.

Dobrotice 25. září 2012

Jabka

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.