Dobrou noc, milé děti…

Tak jsme se konečně dočkali. Konečně přišel den, kdy jsme opět mohli strávit noc ve škole.  V rámci stmelování kolektivu a tak trochu za odměnu všem, kteří celý školní rok poctivě pracovali, 6.A v pátek 21. června nocovala ve škole.
Často jsme si o tomto očekávaném dnu povídali, a čím víc jsme si vyprávěli, tím víc jsme se těšili. Počasí z pátku na sobotu bylo tropické, takže jsme si to náležitě užili. Vybaveni spacáky a karimatkami jsme se sešli už odpoledne. Program byl nabitý. Zahráli jsme si bowling, osvěžili se v kašně, zasoutěžili v běhu „na různý způsob“, zatančili na diskotéce a hlavně prověřili své taneční schopnosti při taneční soutěži. Čas rychle utekl, a přišla večerka. Únava byla ale rázem pryč a některým trvalo hodně dlouho, než usnuli. A někteří neusnuli vůbec…
Krásné prázdniny 6.A!

Noc ve škole