Holešovské děti v pohybu, 2. kolo

Proběhlo 2. kolo projektu Holešovské děti v pohybu

Podruhé v letošním školním roce se setkali předškoláci a prvňáčci při pravidelném cvičení– v úterý 20. listopadu proběhlo v tělocvičně 2. Základní školy Holešov další setkání dětí, které mají radost z pohybu. Prvňáčci z mateřské školy a předškoláci z Mateřské školy Grohova a Mateřské školy Masarykova Holešov se společně rozhýbali při zdolávání překážkové dráhy, cvičení na žíněnkách a dalších aktivitách. První kolo pohybového programu bude uzavřeno cvičením dětí z 1. třídy 1. Základní školy Holešov; po realizaci tohoto kola bude do projektu zapojeno více než tisíc holešovských dětí v průběhu posledních čtyř let. Hýbejte se i vy – budete zdraví a krásní !!!

Mgr. Svatava Ságnerová
koordinátorka pohybového programu

Děti v pohybu  Děti v pohybu 1