Konverzace s rodilým mluvčím

rodilý mluvčí

Konverzace s rodilým mluvčím

Vážení rodiče,

od 16. února 2015 bude probíhat další kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím. Mluvčího pro naši školu opět poskytne akreditovaná jazyková agentura MAXIMUM se sídlem v Kroměříži, její lektoři musí splňovat přísné kvalifikační předpoklady a praxi. Výuka bude probíhat ve skupinách zábavnou formou 1 x týdně 60 minut. Konverzaci mohou navštěvovat i ostatní zájemci.

Pro stávajcí děti, kteří navštěvují tento kurz a budou chtít po přihlášení v kanceláři školy pokračovat bude výuka probíhat každé pondělí.  Cena 1. 400,- Kč . Kurz bude mít 15 lekcí.
1. – 3. třída od 14, 00 – 15, 00

4. – 6. třída od 15, 00 – 16, 00 hod.

Ostatní zájemci, kteří kurz nenavštěvovali, se můžou také přihlásit v kanceláři školy. Všechny přihlášky příjímáme do 6. 2 .2015