Loučení s deváťáky

Loučení s deváťáky a právě končícím školním rokem bylo velmi dojemné.

Rozloučení s naší devátou třídou bylo stejně tradiční jako každý rok a stejně dojemné jako rok co rok. Předání pamětních listů, diplomů, kytiček, stisky rukou, gratulace, ukázka toho, co se naučili v tanečních, přání hezkých prázdnin, někdy i slzy … poslední zvonění a základní devítileté školní docházce je konec! Také přání šťastného zářijového nástupu do školních lavic, tentokrát nikoliv základní, nýbrž školy střední.

Ano, předposlední červnový čtvrtek byli fešní pánové a sličné mladé dámy z 2. Základní školy Holešov pomyslně posledním dnem žáky a žákyněmi. Nyní již budou pouze studenty a studentkami a někteří z nich po zdárně složené maturitě za čtyři roky třeba i vysokoškoláky!

A jak se říká: „Něco pěkného končí a něco nového začíná, třeba ještě hezčího.“

Všichni pedagogové z 2. ZŠ Holešov drží budoucím středoškolákům pěsti v tomto důležitém kroku.

Slavnostní zakončení školního roku 21. 6. 2012

Loučení s deváťáky 01 Loučení s deváťáky 02 Loučení s deváťáky 03 Loučení s deváťáky 04