Lyžařský kurz

I když nikde v okolí nebyl sníh, my jsme si zalyžovali. Zúčastnili jsme se totiž lyžařského výcviku ve Velkých Karlovicích. Odjeli jsme v neděli ráno o půl deváté. Po ubytování v hotelu Galík jsme šli prozkoumat okolní terén a sjezdovky. Byli jsme spokojeni, sjezdovky byly bílé. Druhý den začal opravdový výcvik. Byli jsme rozděleni do tří družstev podle toho, jaké jsme měli s lyžováním a snowboardingem předchozí zkušenosti. Každý den jsme pilně trénovali na sjezdovkách a postupně jsme se všichni zlepšovali. Takže nakonec uměli lyžovat i začátečníci. Po náročném výcviku jsme se bavili společenskými hrami a užívali jsme si zábavy. A poslední den nás čekal dlouho obávaný úklid. Nakonec jsme se všichni zdraví vrátili domů. Nemůžu mluvit za paní učitelky a pana učitele, ale my jsme si lyžák užili. A taky bychom jim chtěli za jejich trpělivost s námi poděkovat.

Alžběta Chudárková, 7.A 
 

Lyžařský kurz