Na zámku plesalo 600 lidí

V čase, kdy byla plesová sezóna v plném proudu, se konal i náš školní ples. Termín letošního plesu 2. ZŠ Holešov padl na první únorovou sobotu – hned po pololetních prázdninách. Místem konání se stal opět krásný holešovský zámek. Co si budeme povídat, prostory zámeckých komnat jsou pro plesání skutečně nejkrásnější. K dobré pohodě hrála jako již tradičně nejoblíbenější regionální bigbítová kapela posledních dvaceti let Expo-Pension a my touto cestou děkujeme všem návštěvníkům (a že jich nebylo málo – více jak šest stovek plesajících) za jejich účast a především podporu našich žáků, protože výtěžek z této akce půjde na jejich školní aktivity.
Jsme rádi, že náš ples patří k těm nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším. V období, kdy lidé přemýšlí o každé vydané koruně, si toho nesmírně vážíme.

foto Vladimír Šrámek

 Ples 2. Základní školy Holešov