Naše Markétka zabodovala na „Všetulském dostavníku“

Dětská porta je hudební celorepublikovou soutěžní přehlídkou určenou pro děti a mládež. Soutěží se na úrovni oblastních kol s následným možným postupem do republikového finále v Praze. Všechna hudební vystoupení jsou zaměřena na folk a country a jim příbuzné hudební žánry, vítána je i vlastní tvorba. Hlavním cílem soutěže je umožnit začínajícím nadějím ukázat své umění veřejnosti, rozdávat radost, motivovat se a neposlední řadě i poměřit se nejen se svými vrstevníky. Holešovské volnočasové středisko TYMY pořádá oblastní kolo “Dětské porty“  již poněkolikáté pod názvem „Všetulské dostavník“.
Naše žákyně z 8.A Markéta Mikešková úspěšně hájila v sobotu 10. listopadu ve společenské místnosti TYMYčka barvy 2. ZŠ Holešov a obsadila krásné třetí místo.
Markétce opět děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Fotografie z akce zde.

Všetulský dostavník

Další fotografie zde.