Opět po roce na gekony!

Každý, kdo se zabývá chovem plazů či jiných terarijních zvířat, ať již profesionálně nebo jen jako svým koníčkem, či se o ně případně zatím pouze zajímá, tak zcela rád jistě čas od času navštíví akci, kde je možné vidět a případně i zakoupit zvířata či rozličné chovatelské pomůcky a potřeby. Takovýchto akcí existuje v ČR, Evropě a vůbec na celém světě nepřeberné množství. Jsme rádi, že již poněkolikáté se úžasná výstava plná hadů, gekonů, ještěrů, želv, různých jiných obojživelníků, pavouků a motýlů konala také v bývalém holešovském Drive clubu. Všechny třídy naší školy se za velkého zájmu opět po roce nechaly unést zvláštním kouzlem krajty, chameleóna či obřího pavouka.

V Holešově 19. září 2012

 Terarijní zvířata 01 Terarijní zvířata 02 Terarijní zvířata 03 Terarijní zvířata 04