Oslavy 100 letého výročí založení školy

OZNÁMENÍ

V letošním roce 2011 se chystáme důstojně oslavit 100. výročí naší krásné školy. Akce se budou prolínat celým školním rokem. Budou určené pro žáky i veřejnost. Do učebních plánů jsou zapracované aktivity pro žáky. Realizační tým má zpracovanou koncepci oslav. Rodí se významný almanach naší školy. Ostatní zmíněné aktivity jsou pro školu tradiční, budou se opakovat, ale každou z nich se snažíme vylepšovat a zdokonalovat.

Oslavy vyvrcholí pak v závěru školního roku v měsíci červnu v prostorách holešovského zámku dne 24. 6. 2011.

 

Nejbližší termín prezentace naší školy a setkávání s přáteli a širokou veřejností je již tradiční III. ples 2. Základní školy, který organizuje občanské sdružení SRPD při 2. ZŠ.

 

 

Mgr. Drahomíra Konvalinková

ředitelka školy