Projekt ŠK a ŠD ke světovému dni výživy

V pátek 21. října 2016 uvedlo Divadlo KLUB premiéru hry VITAMÍNOVÁ BOMBA S PANÍ BROKOLICÍ A PANEM MRKVIČKOU.

Děti ze školní družiny strávily zábavné páteční odpoledne, které pro ně připravili žáci školního klubu. Hned na začátku zachránil pan zemědělec celé představení, když donesl bedýnku vypěstovaných plodin a popsal, jaké práce během roku na poli na člověka čekají, abychom si pak mohli pochutnat na dobrých výpěstcích. Ve společnosti z bedýnky vytažené a zázračně oživlé brokolice, mrkvičky a rajčete byly představeny i další druhy ovoce a zeleniny, včetně česneku, který se nelíbil snad jen upírům. Všichni měli možnost dovědět se o původu různých druhů zeleniny, jejich příbuzných i o tom, proč je velmi důležitou součástí jídelníčku. Po peripetiích se ztraceným zdravým pohoštěním, nepovedeném pokusu o upečení dortu podle knihy Povídání o pejskovi a kočičce, dopadlo nakonec všechno nad očekávání dobře. Paní uklízečka sehnala šéfkuchaře Vokurku, který v přímém přenosu připravil speciální vitamínovou bombu zeleninovým hostům i všem divákům.

Velké poděkování patří všem hercům za skvělé výkony, dále těm, kteří jakoukoliv formou přispěli k hezkému odpoledni, a skupině CONT-R.A.