První školní den

Včera jsme zahájili nový školní rok rok 2015/2016, skončilo pro nás všechny období dovolených a prázdnin, kdy jsme si odpočinuli, získali nové zážitky cestováním, někteří z Vás poznali nové přátele a kamarády.

Věřím, že nám letošní slunné prázdninové dny všem daly dostatek možností k oddechu od školních povinností a nyní jsme připraveni absolvovat deset měsíců náročné školní práce.

Začátek každého školního roku je obzvlášť slavnostní pro naše nejmenší školáky – prvňáčky, které jsme mezi námi srdečně přivítali, kteří do školních lavic usedli poprvé (i když oni už si vyučování u nás byli vyzkoušet nanečisto v minulém školním roce).

Přeji tedy prvňáčkům, aby se jim u nás moc líbilo a do školy chodili s chutí a rádi. Čeká je totiž hodná paní učitelka, krásně vybavená třída a mimo pilnou práci, setkávání s novými kamarády.

Mgr. Helena Moravčíková, ředitelka školy