Rej kašpárků a princezen

Masopustní období vyvrcholilo v naší družině karnevalem konaným v pátek 20. 2. 2015. Odpoledne plné tance a veselí provázeli „pan školník“ a indiánka „Rybana“ v podání vychovatelek školní družiny.

Rej kašpárků a princezen navštívili šašci, princezny, čarodějnice, včeličky, strašidla a mnoho dalších pohádkových postav. Bylo velmi obtížné vyhodnotit nejlepší z nich. Nakonec se porota shodla na ocenění masek Římana, Bílé paní a Marie Terezie, jejichž provedení porotu okouzlilo. Majitelé těchto masek se radovali z diplomů i věcných cen. Ani ostatní účastníci ovšem nepřišli zkrátka, protože jsme měli připraveno občerstvení, které nám připravily žákyně 6. a 7. třídy v rámci předmětu Pracovní činnosti pod vedením paní zástupkyně Hany Hlobilové. Moc jsme si pochutnali zejména na muffinech (tímto také děkujeme).

Odpolední zábavu doplnila také nejpropracovanější maska „Vlak Shark“. Tímto vláčkem se mohl projet každý a pozorovat při tom dění v okolí.

Slavnostní odpoledne jsme si velmi užili a těšíme se na další společnou akci.

Bc. A. Spálovská, vychovatelka ŠD

Snímek 134

Snímek 102 Snímek 111