Šárka Kašpárková opět u nás ve škole

Ve středu 6. 4. 2016 v naší škole proběhl atletický víceboj Odznaku všestrannosti olympijských vítězů tentokrát pro žáky málotřídních škol z okolí Holešova, pro které jsme sportovní dopoledne zorganizovali. Tohoto klání se zúčastnily  ZŠ a MŠ Ludslavice, ZŠ Martinice, ZŠ Pravčice, ZŠ Přílepy, ZŠ a MŠ Rymice a ZŠ a MŠ Žeranovice.
Celou akci  svou přítomností zaštítila  česká sportovkyně, basketbalistka, bývalá atletka, skokanka do výšky a trojskokanka, bronzová medailistka z olympijských her v Atlantě v roce 1996 a mistryně světa z roku 1997 paní Šárka Kašpárková.Jsem velmi ráda, že vesnické školy přijaly pozvání na tuto netradiční sportovní událost a žáci svými skvělými výkony prokázali svou fyzickou zdatnost.Chtěla bych poděkovat realizačním týmu za skvělou organizaci  (Ing. P. Pokornému, Mgr. L. Dvorníkové, Mgr. R. Fuksovi) a také za aktivní pomoc na jednotlivých stanovištích našim deváťákům.

V příštím roce se těšíme na další setkání!

Sportu ZDAR!

Helena Moravčíková