Seznamovací párty ve školní družině

„Seznamovací párty“

V pátek odpoledne 5. 9. 2014 jsme se sešli s dětmi a jejich rodiči na školní zahradě, kde proběhla „Seznamovací párty“.
Rodiče měli možnost seznámit se s prostředím, ve kterém děti tráví volný čas, jako pohoštění posloužily plné mísy popcornu, gumoví medvídci a jedna z maminek pro nás dokonce upekla koláč. O zábavu se postaraly paní vychovatelky L. Ležáková a Bc. A. Spálovská, které měly připravené sportovní i vědomostní soutěže, při nichž jsme se všichni hodně nasmáli. Do éteru se linuly známé dětské písničky a zájemci si mohli zatancovat nebo zazpívat. Tuto část zábavy zajistil náš pan školník P. Kojecký, kterému tímto moc děkujeme. Dobrá nálada celého odpoledne byla podtržena krásným slunečným počasím.
Když se blížil konec setkání, dětem se nechtělo jít domů, a to je pro nás, vychovatelky, to nejlepší vyznamenání.
Děkujeme všem dospělým i dětem za příjemně strávené odpoledne a těšíme, že se zase někdy sejdeme.
Za ŠD a ŠK Eva Manová