Seznamovací párty ve školní družině

„Seznamovací party“

V pátek odpoledne 11. 9. 2015 jsme se sešli s dětmi a jejich rodiči v naší školní družině, na již v pořadí druhé „Seznamovací párty“.
Rodiče měli možnost seznámit se s prostředím, ve kterém děti tráví volný čas, jako pohoštění posloužily plné mísy popcornu, gumoví medvídci a spousta dalších dobrot, které s sebou rodiče přinesli. O zábavu se postaraly paní vychovatelky L. Ležáková Dis. a Bc. A. Drápalová, které měly připravené sportovní i vědomostní soutěže, při kterých jsme se všichni hodně nasmáli. Do éteru se linuly známé dětské písničky, takže, kdo měl zájem, mohl si i zatancovat. Dobrou náladu nám nepřekazilo ani ne příliš hezké počasí, které zapříčinilo, že párty proběhla v herně školní družiny a ne na zahradě, jak jsme si všichni přáli.
Po více než dvou hodinové zábavě jsme se všichni rozešli do svých domovů s pocitem hezky stráveného odpoledne.
Děkujeme všem dospělým i dětem za příjemné chvíle a těšíme se na další společné akce.
Eva Manová

 

obrázek