Školní kolo pěvecké soutěže

Dne 5. března se na naší škole uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže. Celý předcházející měsíc žáci usilovně nacvičovali nejrůznější lidové písničky, aby podali co nejlepší výkony. Školního kola se poté zúčastnili žáci, kteří postoupili z třídních kol. Soutěžilo se ve třech kategoriích a žáky hodnotila porota složená jak z učitelů, tak i ze samotných žáků. V první a zároveň nejpočetnější kategorii (1. – 3. třída) získala 1. místo Eliška Chvátalová (2. A), 2. místo získala Tereza Mlčáková (1. A) a 3. místo obsadila Marika Trnčáková (3. A). Ve druhé kategorii (4. – 5. třída) zvítězil Radek Večeřa (4. A), 2. místo získala Hana Vaňharová (5. A) a 3. místo si vyzpívala Simona Nykodýmová (5. A). Ve třetí kategorii nejstarších zpěváků (2. stupeň) získala 1. místo Eliška Dorazínová (8. A), na 2. místě skončila Simona Solařová (7. A) a 3. místo obsadil František Přikryl (6. A). Všem vítězům velice gratulujeme a velmi děkujeme i ostatním soutěžícím za pilnou přípravu a odvedené výkony.

DSCN0595 DSCN0605Pěv. soutěž 2

DSCN0673

DSCN0672

DSCN0670