Srdce na dlani

Dne 17. 5. 2016 se ve Středisku volného času TyMy Všetuly konalo slavností vyhlášení ankety Srdce na dlani, ve které žáci vybírali nejoblíbenějšího učitele ve škole. U nás tuto anketu vyhrál pan učitel, Mgr. Rudolf Fuksa.

„Vážený pane učiteli,

jménem 2. ZŠ Holešov bych Vám chtěla poblahopřát k vítězství v anketě Srdce na dlani v naší škole. Ráda bych Vás pochválila za výbornou výuku matematiky, fyziky a především tělesné výchovy na I. i II. stupni. Máte náš velký obdiv za svoji trpělivost a snahu nás něco naučit. Velmi rádi s Vámi jezdíme na lyžařské kurzy, kde se díky Vám hodně naučíme a také nasmějeme. Myslím, že jste nám začátečníkům, kteří jsme stáli na lyžích úplně poprvé, hodně pomohl.

Ještě jednou velké díky za celou naši školu  a přeji Vám mnoho zdraví a sil do dalších let.“

Sabina Podolová, předsedkyně školního parlamentu

IMG_8647 20160517_144225 IMG_8639