Trdlování v maskách aneb karneval ve školní družině

K měsíci únoru patří neodmyslitelně karnevalové veselí. V pátek 26. 2. 2016 úderem 14. hodiny to vypuklo i u nás. Úvodního slova se ujal manželský páreček Venca a Blažena a zábava mohla začít. Diskotéka (trdlování), spousta zábavných her a jako zlatý hřeb, vystoupení kouzelníka Valdiniho. Na závěr se uskutečnila promenáda v maskách. Pro Vencu s Blaženou bylo opravdu moc těžké rozhodnout, která z masek je nejhezčí, jelikož všechny byly moc hezké. Po krátké pauze, kterou děti využily k občerstvení, bylo rozhodnuto. Vítězové jsou všichni. Děti dostaly malé sladkosti a drobné dárečky a náš karneval byl v rytmu veselých písniček pozvolna ukončen. Děkuji svým kolegyním L. Ležákové a A. Drápalové za skvělou spolupráci, rodičům za pohoštění a dětem za jejich rozzářené oči, které jsou pro nás tou největší odměnou.
E. Manová