Výlet 8.A. na chatu Nivka

Absolvovali jsme dvoudenni výlet za krásami Vsetinska do chaty Nivka. Zajištěn byl bohatý program organizovaný místními instruktory. V tomto programu plném zábavy jsme si zkoušeli nové hry a hlavně týmovou spolupráci. Například výstup na skálu s lanem, kterého jsme se všichni museli držet, byl pro nás těžkým, ale velmi zábavným úkolem, který jsme nakonec zvládli. Vyzkoušeli jsme si také postavit model věže, procvičili naši paměť, trpělivost. Zaběhali jsme si a prověřili naše výtvarné schopnosti.

Důležité ale bylo, že nás všechny program bavil a že jsme se při něm hodně zasmáli. Chata Nivka nám zajistila krásné a útulné prostředí. Dále pak musím zmínit paní kuchařku, její jídlo bylo výborné a všem chunalo. Večer byl táborák s opékáním buřtů a dobrá nálada. Ve čtvrtek ráno nás čekala dobrá snídaně a další krátký dopolední program. Výlet se všem žákům i vyučujícím líbil.

Tereza Vybíralová 8. A.