Žáci oceňovali pedagogy – anketa Srdce na dlani

Dne 14. 5. 2015 se konalo vyhlášení ankety Srdce na dlani. Na 1. stupni anketu vyhrála paní učitelka Jitka Dvořáková. Tímto jí chci srdečně pogratulovat a říct, že si to určitě zasloužila. Děti si jí vybrali proto, že je na ně velmi hodná, milá, vždy se jim snaží pomoct, všechno jim hezky vysvětlí, má s nimi trpělivost a mnoho dalších, jen těch pozitivních vlastností.

Ne poprvé byla na 2. stupni vyhlášena nejlepší učitelkou paní Tamara Košatová. Všichni ti, kteří pro ni hlasovali ji mají rádi. Vybrali si ji proto, že je dokáže vždycky pobavit a tím zpříjemnit i někdy nepříjemné hodiny, také proto, že její výuka není nudná, že je paní učitelka spravedlivá, hodná a vždy se snaží pomoct i těm, nad kterými jiní učitelé zlomili hůl. Máme Vás rádi a gratulujeme.

Tereza Vybíralová

IMG_4277 IMG_4278 IMG_4280 IMG_4282 IMG_4377