Aktuality

Zoologická zahrada v online hodině přírodovědy

V tomto krásném jarním období přijal naši pozvánku zúčastnit se online hodiny p. Divílek ze zoologické zahrady Zoo Lešná Zlín. Ve 4. třídě jsme se tak dozvěděli nové informace především o slonech žijících v expozici Afrika. Povídali jsme si ale i o jiných zvířatech a expozicích. Odhalili jsme také, kolik má zoo zvířat, kolik spotřebují jídla, kolik vody vypije hroch a další zajímavosti. Nakonec jsme se dozvěděli i jak se „zbavit“ kuny. Pan Divílek nám zodpověděl všechny naše otázky a žáci si doma nakreslili jejich oblíbené zvíře ze zoo.

Motivační zápis

Vážení rodiče,

v současné době nebylo možné z důvodu přísných vládních protiepidemických opatření uskutečnit motivační zápis. Stále je zakázán vstup třetích osob do budovy školy.

Jakmile tato  opatření pominou, velice rádi uskutečníme motivační zápis pro Vaše děti  – naše budoucí prvňáčky.

Termín motivačního zápisu upřesníme v průběhu měsíce května, bude Vám sdělen na Vaši emailovou adresu a zveřejněn na webových stránkách školy.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

vedení školy

Informace Městské policie Holešov

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

Městská policie Holešov informuje, že parkování ve Smetanových sadech je zakázáno. K parkování můžete využít nové parkoviště na ulici Plačkov u Sokolovny nebo parkoviště u Městského úřadu (do 8.00 h je bez poplatku).

Vedení školy dále upozorňuje na zákaz vjezdu do dvora školy.