Recitační soutěž

V úterý 28. 2. 2017 se konala v naší škole již tradiční recitační soutěž. Žáci si připravili básně dle vlastního výběru, s kterými se nejprve prezentovali ve svých třídách a po výběru postoupili do školního kola.

 Vybraní žáci se sešli ve třídě 5. A společně se svými spolužáky, kteří jim vytvářeli skvělé publikum. Zarecitovali připravenou báseň, kterou ohodnotila pětičlenná porota. Při přidělování bodů byla důležitá hlasitost, artikulace, přednes a celkový dojem každého soutěžícího.

 Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií:

  1. kategorie 1.-3. ročník. Zde se na 1. místě umístila Terezka Mlčáková ze 3. A, na 2. místě Vojta Dědičík z 1. A a na 3. místě Matyáš Kojecký ze 2. A.
  2. kategorie 4.- 5. ročník: Na 1. místě skončily dvě dívky z 5. A se společnou básní Marika Trnčáková a Štěpánka Viznerová, na 2. místě Eliška Chvátalová ze 4. A a na 3. místě Terezka Solařová z 5. A.

Děkujeme všem recitátorům za skvělé výkony a těšíme se na další ročník recitační soutěže.