Celodružinová soutěž AZ – kvíz

AZ-kvíz je vědomostní a strategická televizní soutěž, která nás inspirovala k uspořádání další celodružinové soutěži.  Z přihlášených dětí jsme vytvořili čtyři smíšené týmy, které se v semifinále utkaly mezi sebou a z těchto pak postoupily dva vítězné, které bojovaly o první místo. Soutěžící byli skvěle připraveni a pohotově odpovídali na různorodé otázky jako např. Z = Jak se nazývá planeta, kterou obývají lidé? Ž = Otec princezny Fiony z filmu Shrek byl původně jaké zvíře? Dařilo se všem, ale jak to už v soutěžích bývá, zvítězí ten opravdu nejlepší, a tím byl žlutý tým ve složení: Lada Vaňharová 3. A, Květoslav Odstrčilík 3.A a Honzík Divílek 2.A. Gratulujeme vítězům a všem ostatním dětem děkujeme za účast a příjemně strávené odpoledne.

Eva Manová, vedoucí vychovatelka ŠD