Den bez batohu

Na středu 24. 5. 2023 se spousta žáků naší školy velmi těšila, a to hlavně proto, že byl vyhlášen DEN BEZ BATOHU. Žáci si tak své sešity, učebnice a další pomůcky mohli zkusit donést v čemkoliv, co je napadne.

Nápady byly opravdu originální a povedené.

Měli jsme možnost zhlédnout na chodbách naší školy krásný dětský červený kočárek, ve kterém neležela panenka, ale učebnice, dále sušák na prádlo plný sešitů, desku školní lavice, přepravky domácích mazlíčků, různé pytle, kabelky nebo dokonce učebnice v autíčku či v tašce na PC.

Děti si tímto dnem zpestřily výuku a rozvinuly v sobě i trochu kreativity. Tato akce měla mezi žáky velký úspěch a věříme, že se příští rok bude opět opakovat.

Děkujeme všem, co se zapojili a nebáli se trošku popustit uzdu své fantazii.

Marika Fuksová