Krabice od bot

Žáci naší školy se v tomto předvánočním čase zapojili do sbírky “Krabice od bot”. Každá třída naplnila s pomocí třídních učitelů krabici věcmi pro dívku nebo chlapce, které jistě udělají obdarovaným radost. Žáci také namalovali a podepsali přání k Vánocům, které vložili k dárkům do krabice. Všechny krásně zabalené vánoční dárky putovaly v pátek 7. 12. 2018 do Městské knihovny v Hulíně, kde bylo jedno ze sběrných míst pro tuto sbírku.

Tyto dárky dále rozdělí pracovník Diakonie ČCE Charitě sv. Anežky TSR, Azylovému domu pro matky s dětmi v tísni Kojetín, Azylovému domu pro matky s dětmi Kroměříž a Dětskému domovu Kroměříž. Předvánoční sbírka, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin a dětských domovů v České republice pořádá Diakonie ČCE již posedmé za sebou. Tímto dobrým skutkem letos všichni zapojení žáci i učitelé vykouzlí o Vánocích úsměv na tváři mnoha dětem, které budou mít jistě z dárku velkou radost.