Lyžařský výcvik – Galík – 2018

Lyžařský kurz

V termínu od 21. 1. do 26. 1. 2018 se 33 žáků 2. Základní školy zúčastnilo  lyžařského výcvikového kurzu ve Velkých Karlovicích.  Děti byly již tradičně ubytovány v horském Hotelu Galík. Na své si přišli zdatní lyžaři i ti méně zdatní. S ohledem na aktuální předpověď počasí a kondici jednotlivých účastníků jsme navštěvovali skiareál Razulu a mírnou sjezdovku u hotelu Horal. Dopoledne i odpoledne probíhala výuka lyžování. Po večeři měli žáci osobní volno, ve kterém si mohli zahrát ping-pong, bowling, či využít společenskou místnost k různým hrám. V polovině lyžařského kurzu jsme měli odpočinkové odpoledne, v němž jsme si oddechli od lyžování a podnikli jsme túru po nedalekém okolí. „Lyžák“ jsme si všichni užili a už teď se těšíme na příští rok.

Mgr. Lucie Dvorníková