Pěvecká soutěž Kostelecký slavíček

Opět po roce se konala pěvecká soutěž Kostelecký slavíček. V pátek 20. října se všichni zpěvu chtiví sešli v sokolovně v Kostelci u Holešova, aby si zasoutěžili a užili příjemné hudební dopoledne. Soutěžící tradičně zpívali jednu umělou píseň dle vlastního výběru, přičemž se hodnotila nejen kvalita zpěvu, ale i celkový dojem. Naše škola se nenechala zahanbit a měla opět své zastoupení. Soutěže se zúčastnili Daniela Menšíková (2. A), Nikol Gregorová (4. A), Eliška Chvátalová (5. A) a Tomáš Režný (6. A). Všichni žáci podali moc pěkné pěvecké výkony a v silné konkurenci se Danielce Menšíkové podařilo vyzpívat Čestné uznání.  Kromě krásných pěveckých zážitků si žáci odnesli i keramické zvonečky, které jim svým zvoněním budou připomínat tóny písní, které na této soutěži slyšeli. Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.