Sbírka „Krabice od bot“ aneb nejsme lhostejní

  1. Základní škola Holešov ve spolupráci s knihovnou v Hulíně letos podpoří již tradiční projekt “Krabice od bot.” Co tento projekt obnáší? Každá třída naplní krabici od bot drobnými dárky pro jednu konkrétní dívku nebo jednoho konkrétního chlapce. Sbírka má za cíl potěšit na Vánoce malé i velké děti z chudších rodin nebo děti, které žádnou rodinu nemají.

Knihovna Hulín věnuje dárkové krabice Charitě sv. Anežky TSR, Azylovému domu pro matky s dětmi v tísni Kojetín, Azylovému domu pro matky s dětmi Kroměříž, Dětskému domovu Kroměříž. Plnit krabici bude každá třída od 28. 11. 2018 do 7. 12. 2018, pak krabice odevzdáme na sběrném místě v knihovně v Hulíně odkud poputuje do některého ze zmíněných zařízení.

Věříme, že dětem naše dárky udělají radost a my sami budeme potěšeni z toho, že jsme mohli obdarovat potřebné.

Příjemné adventní období všem!!!