Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

Ve středu 13. března 2019 proběhlo na 2. stupni školní kolo recitační soutěže. Předvést své výkony v recitaci přišli ti nejlepší z nejlepších, tedy vybraní žáci z kol třídních. V porotě zasedli učitelé, ale hodnocení měli v režii také samotní žáci v publiku. Ti měli hlasovat pro nejlepšího recitátora, tedy pro toho, kdo získá „Cenu publika“. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií. V první kategorii (6. a 7. třída) získala 1. místo Barbora Režná (6. A), na druhém místě skončila Eliška Chvátalová (6. A) a 3. místo obsadila Vendula Gregorová (7. A). Ve druhé kategorii (8. a 9. třída) se na 1. místě umístil Petr Chvátal (9. A), 2. místo získala Alexandra Šatalin (9. A) a na 3. místě skončila Andrea Brázdilová (9. A). Žáky nejvíce oslovil výkon Petra Chvátala (9. A), který si odnesl Cenu publika. Za své výkony ocenění žáci dostali nejen diplom, ale také krásné knihy.