I ve čtvrté třídě se tento školní rok děje spousta zajímavých událostí.

Nejprve jsme  1. 10. 2019 navštívili dopravní hřiště v Kroměříži, kde jsme se nejenom dozvěděli mnoho užitečných informací, ale měli jsme možnost vyzkoušet si i prakticky naše dovednosti a znalosti ze silničního provozu. Už se těšíme na zimní výuku, kdy za námi do školy přijede zkušený instruktor pan Radovan Stratil!

Poté jsme 14. 10. 2019 odjeli vlakem putovat do Prahy po stopách Karla IV. Navštívili jsme Zlatou uličku, pevnost Daliborku, chrám sv. Jiří, katedrálu sv. Víta, Vojtěcha a Václava, navštívili jsme Kampu, prošli jsme se po Karlově mostě, viděli jsme Orloj, který byl nedávno opraven. Na konci našeho putování jsme si prošli Václavské náměstí se sochou sv. Václava. Celá exkurze se nám náramně vydařila i počasí nám přálo.

Také ve čtvrté třídě jsme oslavili Halloween. Někteří naši spolužáci přišli namaskovaní jako příšery nebo zvířátka. V matematice i v českém jazyce jsme vypracovávali pracovní listy s tématikou Halloweenu. V pracovních činnostech jsme si vytvořili puzzle z dýně.