O VŠETULSKÉHO KONIPÁSKA 2023

Ve čtvrtek 24. 2. 2023 se konala ve středisku volného času TYMY přehlídka ve zpěvu lidových písní „O VŠETULSKÉHO KONIPÁSKA 2023“. Nejprve proběhla třídní kola, ze kterých bylo vybráno celkem 9 žáků, kteří šli reprezentovat naši školu. Všichni vybraní žáci zastupovali naši školu vzorně a krásně zazpívali dvě lidové písně dle svého výběru. Z pěvecké soutěže jsme si odnesli celkem pět krásných umístění. Ve II. kategorii (7–9 let) se na 3. místě umístila Lucie Kolomazníková z 1. A, 2. místo obsadila Julie Konečná z 2. B a vítězem II. kategorie se stala Kristýna Janálová z 2. B. Ve III. kategorii (10–11 let) se na 2. místě umístila Emma Kolomazníková ze 3. A a 1. místo získal Viktor Mikulčík ze 3. A. Všichni účastníci dostali diplomy či pamětní listy spolu s drobnými pozornostmi. Ještě jednou všem zúčastněným gratulujeme.

Lenka Souralová