OKRESNÍ KOLO DOPRAVNÍ SOUTĚŽE

Dne 17. 5. 2023 se vybraní žáci 4., 5. a 6. ročníku zúčastnili okresního kola dopravní soutěže v Kroměříži, které pořádal BESIP ve spolupráci s Červeným křížem. Úkolem dětí bylo splnit vybrané disciplíny, jako například poskytnutí první pomoci, jízdu zručnosti nebo splnění testu znalostí pravidel silničního provozu. Počasí nám úplně nepřálo, proto poslední zkouška, jízda přes překážky, byla zrušena z důvodu bezpečnosti. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V mladší kategorii za naši školu soutěžili Radim Ptáček, Ema Bakalová, Jakub Balcárek a Natálie Hejníková, kteří se umístili na 5. místě. Ve starší kategorii soutěžili Jasmína Kubíčková, Michaela Kryštůfková, Radim Pasečný a Mike Tošovský. Tito žáci obsadili krásné 3. místo. Tímto všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.