Škola v přírodě

V týdnu od 16. 5. 2022 se žáci 1., 2., 3. a 4. třídy zúčastnili Školy v přírodě ve Vizovicích. Dopolední učení v netradičním prostředí střídal bohatý odpolední program, v rámci kterého všichni společně vyrazili na plavbu lodí Jennifer Lady napříč kontinenty – Afrikou, Asií a Severní Amerikou. Žáci plnili různé úkoly ve skupinkách, kde zařazení do třídy nehrálo roli, a tak se měly možnost blíže poznat děti celé výpravy. Vzájemně se pak podporovaly a doplňovaly při zdolávání jednotlivých aktivit – někdo měl rychlé nohy, jiný pamatováka nebo dobrou vyřídilku. Počasí nám přálo, a proto jsme si odvezli spoustu krásných zážitků, a nás pedagogy hřeje u srdce, že máme na prvním stupni tak pěknou atmosféru. Velký DÍK patří všem učitelům, asistentkám, lektorům společnosti Tokaheya s.r.o. i dospěláckému zázemí rekreačního areálu Revika. Tak zase někdy na viděnou!

Mgr. Monika Ministrová