Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

V úterý 28. února proběhlo na 2. stupni školní kolo recitační soutěže. Předvést své výkony v recitaci přišli ti nejlepší z nejlepších, tedy vybraní žáci z kol třídních. V porotě zasedli učitelé, ale hodnocení měli v režii také samotní žáci v publiku. Ti měli hlasovat pro nejlepšího recitátora, tedy pro toho, kdo získá „Cenu publika“. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií. V první kategorii (6. a 7. třída) získal 1. místo Luboš Macháček (7. A), na druhém místě skončila Marie Dědičíková (7. A) a 3. místo obsadil Tomáš Láník (6. A). Ve druhé kategorii (8. a 9. třída) se na 1. místě umístila Karolína Ševčíková (9. A), 2. místo získala Denisa Jelínková (9. A) a na 3. místě skončila Žaneta Solařová (9. A). Žáky nejvíce oslovil výkon Luboše Macháčka (7. A), který si odnesl Cenu publika. Za své výkony ocenění žáci dostali nejen diplom, ale také drobnou odměnu.