Co už umíme v 1. A?

My jsme malí prvňáci, však umíme vzít za práci. Jsme dva měsíce ve škole a jde nám to skvěle. Nejvíc nás baví práce s písmeny, už umíme M, L, E a S. Letos jsme poprvé vyzkoušeli novinku, a to písmenka na suchý zip. Už je konec písmenům vysypaným v aktovce a rozfoukaným po třídě. Tato pomůcka se nám velmi osvědčila, skládáme písmena na kobereček a tam drží, jak přibitá. Z písmen skládáme i slabiky, k tomu nám zase pomáhají pomůcky s obrázky.  

Také v matematice nezahálíme, na tabulku počítáme příklady, a tak paní učitelka hned vidí, jestli máme vše správně. O přestávkách za námi chodí na návštěvu naši strážní andělé, kteří pro nás mají vždy vlídné slovo, pohlazení, nebo si jen tak s nimi povídáme.

Ve škole se nám moc líbí a těšíme se, co dalšího nového se naučíme.

Mgr. Veronika Lejsková a žáčci z 1. A