Jaký si to uděláš, …

Stejně jako tisíce jiných tříd připravovala se i 4. A na Vánoce v předstihu, aby mohla svoji vánoční besídku s rozdáváním dárečků prožít společně ve vyzdobeném prostředí školy. V rámci tělocviku si na vycházkách žáci mnoho sněhu bohužel neužili. Pohodu předvánočního času si ale zkazit nedali. S paní učitelkou Lenkou Leciánovou si upekli krásné perníčky, z nichž ale většina do Vánoc nevydržela – byly totiž skvělé. Pak nazdobili třídu. Někteří připravovali výzdobu i doma, něco pak vyrobili společně. Vánoční řetěz z papíru pak symbolicky připoutal všechny k vánočnímu stromku. Zpívat koledy jsme sice nemohli, ale pouštěli jsme si vánoční písničky alespoň z youtube. Dárečky a povídání byly nakonec hlavní ozdobou společné třídní besídky. Chci poděkovat všem čtvrťákům, kteří se podíleli na výzdobě třídy a připravili tak hezkou a pohodovou atmosféru. A tak se nám v dobrém potvrdilo rčení „Jaký si to uděláš, takový to máš“.  A my to měli super. Přejeme i vám všem, abyste si dokázali užít společné chvíle a nenechali si je čímkoliv zkazit, třeba špatným počasím.

tř. uč. Z. Ballnér