Náš adapťák

Od 18. do 20. září naše nově vzniklá třída 6.A odjela na Rusavu na adaptační kurz.

Autobusem jsme dojeli na Rusavu, kde nás čekal náš instruktor Kuba. Společně jsme se vydali pěšky k hotelu Ráztoka. Cestou jsme měli dvě zastávky, které jsme hned využili k seznamování a povídání o sobě. Po obědě jsme plnili zábavné úkoly, a to jak v místnosti, tak i venku.

Večer nás čekala velká šou s pořádnými šoumeny  (poznali jsme v nich převlečené instruktory Kubu a Petra). Užili jsme si zábavy, hudby, soutěžení.

Druhý den, po snídani, jsme při běžecké soutěži All Europe Stars odhalili, že máme v sobě více síly a vytrvalosti, než bychom čekali. Odpoledne se nám nejvíce líbilo týmové skládání domina. Výsledek postupně padajících kostek nás nadchl.

Naší nové třídě přejeme jen to nejlepší, a to jsme také napsali na svitky papíru při další aktivitě. Jaké bylo ale naše překvapení, když jsme po svačině zjistili, že nám je někdo ukradl a odnesl do lesa? Nezbylo nám nic jiného, než je jít hledat. A protože už byla tma, bylo naše hledání hodně dobrodružné a zajímavé, zvláště, když na nás mezi stromy číhal čaroděj. Nakonec jsme svitky našli a odnesli si zpět.

Poslední den ráno jsme se těšili na závěrečné klání v naší nejoblíbenější hře „puckovce“.

Předtím jsme si zhodnotili celý náš adapťák a také si zvolili předsedu třídy.

Během tří dnů jsme si užili spoustu zábavy, soutěžení, povídání. Nejdůležitější ale bylo, že jsme se navzájem lépe poznali.

Takže třemi slovy:

BYLO TO SUPER!!!