Olympionička Šárka Kašpárková opět u nás

Jsme školou, která je zapojena do projektu OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Každoročně pořádáme školní olympijský pětiboj, u něhož nikdy nechybí vynikající česká atletka Šárka Kašpárková.
Žáci soutěží v těchto pětibojových disciplínách: leh-sedy, trojskok z místa, kliky, hod medicinbalem, skoky přes švihadlo. Za své sportovní výkony získávají body, které jsou pak sečteny a určí pořadí jednotlivců.
Na základě zlepšování výkonů v průběhu celého školního roku mohou postupně získat bronzový, stříbrný, zlatý nebo diamantovaný odznak. Děti si tak rozvíjí svou sportovní všestrannost a díky tomu, se mohou zlepšit ve sportu, kterému se věnují.
A jak letošní sportovní dopoledne s olympioničkou dopadlo? Jaké bylo pořadí?

Absolutní vítězkou v kategorii dívek se stala
Eliška Chvátalová z 5. A 😊🎆🎉🏆

 

Absolutním vítězem v kategorii chlapců se stal
Lumír Solař z 9. A 😊🎆🎉🏆

Dále byly hodnoceny kategorie
I. stupeň dívky:
1. místo Eliška Chvátalová 5. A
2. místo Anna Sonntagová 4. A
3. místo Barbora Režná 5. A
II. stupeň dívky:
1. místo Gabriela Solařová 7. A
2. místo Monika Menšíková 9. A
3. místo Štěpánka Viznerová 6. A
I. stupeň chlapci:
1. místo Marek Adamík 5. A
2. místo Jakub Podola 4. A
3. místo Jakub Vyhlídal 4. A
II. stupeň chlapci:
1. místo Lumír Solař 9. A
2. místo David Juráň 8. A
3. místo Petr Chvátal 8. A

Všem sportovcům děkujeme za jejich bojovnost a nasazení a přejeme další sportovní úspěchy!!!!!🎉🏆